2. Procedure
Procedure
Titel: Schoonmaak
Beschrijving: schoonmaakwerkzaamheden circa 34.300 m2 schoon te maken vloeroppervlak exclusief glas
Interne identificatiecode: 2020/EASchoonmaak/LN
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90919300 Schoonmaken van scholen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 90900000 Schoonmaak- en afvalverwijderingsdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: 12 maanden optionele verlenging