263699-2024 - Vooraankondiging onderhandse gunning
Nederland – Softwareprogrammering en -advies – Dynamics 365 for Finance & Operations & Cloud Foundation
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Dynamics 365 for Finance & Operations & Cloud Foundation
Beschrijving: Dynamics 365 for Finance & Operations & Cloud Foundation Basic SLA Services Cloud Foundation (conform Appendix SLA Cloud Foundation) Dynamics 365 for Finance & Operations dienstverlening over een periode van 1 jaar. Het betreft een stilzwijgende verlenging van een bestaand contract. Verder betreft het software die uit gefaseerd wordt.
Interne identificatiecode: 1710-13C
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72200000 Softwareprogrammering en -advies
Aanvullende classificatie (cpv): 48420000 Software en opvolgingssoftware voor faciliteitenbeheer, 48490000 Aankoopsoftware
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: de afgenomen dienst Dynamics 365 for Finance & Operations & Cloud Foundation omvat : Basic SLA Services Cloud Foundation (conform Appendix SLA Cloud Foundation) Dynamics 365 for Finance & Operations Het betreft hier een stilzwijgende verlenging voor de periode van 1 jaar in afwachting van een verkenning van een nieuw software pakket. de afgenomen dienst Dynamics 365 for Finance & Operations & Cloud Foundation omvat : Basic SLA Services Cloud Foundation (conform Appendix SLA Cloud Foundation) Dynamics 365 for Finance & Operations
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 48400000 Software voor zakelijke transacties en persoonlijke zaken