2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren en implementeren van SOC- en SIEM-diensten
Beschrijving: De opdracht omvat het leveren en het implementeren van SOC- en SIEM-diensten. De duur van de raamovereenkomst is drie (3) jaar met tweemaal de optie te verlengen met twee (2) jaar.
Interne identificatiecode: 23-0204058
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72212732 Diensten voor ontwikkeling van databeveiligingssoftware
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: P1 De aanbesteding wordt uitgevoerd voor Gemeente Westland en Gemeente Midden-Delfland.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De duur van de raamovereenkomst is drie (3) jaar met tweemaal de optie te verlengen met twee (2) jaar.