See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Postdiensten NFU
Beschrijving: Bezorgen van Post- en Pakketten
Interne identificatiecode: T105314
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 64110000 Postdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - UMCG
Beschrijving: Bezorgen van Post- en Pakketten t.b.v. het UMCG.
Interne identificatiecode: T105314-1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - AMC/ VUMC
Beschrijving: Post- en Pakketdiensten t.b.v. het AMC/ VUMC
Interne identificatiecode: T105314-2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - UMCU
Beschrijving: Post- en pakketdiensten t.b.v. UMCU
Interne identificatiecode: T105314-3
Perceel: LOT-0004
Titel: Perceel 4 - Radboud UMC
Beschrijving: Post- en pakketdiensten t.b.v. Radboud UMC en Universiteit.
Interne identificatiecode: T105314-4
Perceel: LOT-0005
Titel: Perceel 5 - Erasmus MC
Beschrijving: Post en pakketdiensten t.b.v. het Erasmus MC.
Interne identificatiecode: T105314-5
Perceel: LOT-0006
Titel: Perceel 6 - LUMC
Beschrijving: Post en pakketdiensten t.b.v. het LUMC.
Interne identificatiecode: T105314-6