263940-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Inhuur Tentamenondersteuners
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur Tentamenondersteuners
Beschrijving: Het doel van deze aanbesteding is het aangaan van een raamovereenkomst voor de inhuur van Tentamenondersteuners met: - één (1) leverancier voor perceel 1 (centraal gecoördineerd) en - één (1) leverancier voor perceel 2 (decentraal gecoördineerd). Perceel 1: Verwachte omzet/ureninzet per jaar: € 1.300.000,-/45.500 Perceel 2: Verwachte omzet/ureninzet per jaar: € 450.000,-/16.000 Ter indicatie: gedurende een collegejaar vinden er bij de VU ca. 4.500 tentamens plaats. De omzet en de ureninzet betreffen een schatting waaraan geen rechten kunnen worden ontleend.
Interne identificatiecode: FCO202205
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1. Centraal gecoördineerde tentamens
Beschrijving: Zie o.a. Offerteaanvraag paragraaf 1.4.1 Verwachte omzet per jaar € 1.300.000,- Verwachte ureninzet per jaar 45.500
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar met een eventuele optie tot verlenging van twee (2) maal één (1) jaar.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2. Decentraal gecoördineerde tentamens
Beschrijving: Zie o.a. Offerteaanvraag paragraaf 1.4.2. Verwachte omzet per jaar € 450.000,- Verwachte ureninzet per jaar 16.000
Interne identificatiecode: 2