2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst specialistisch onderhoud sportvelden 2026-2029
Beschrijving: De opdracht omvat het onderhoud van de natuurgrassportvelden in de Gemeente Steenwijkerland. Zie voor een nadere omschrijving het bij deze aanbesteding gevoegde RAW bestek "Raamovereenkomst specialistisch onderhoud sportvelden 2026-2029”. Het werk bestaat in hoofdzaak uit: a. Vertidraineren van de sportvelden; b. Leveren en aanbrengen verschralingszand; c. Leveren en aanbrengen dressgrond; d. Recyclingdressen; e. Herstellen doelmonden; f. Affrezen toplaag grasveld; g. Verticuteren; h. Doorzaaien; i. Beluchten; j. Slepen; k. Bestrijden van emelten en engerlingen. € 735.000,-
Interne identificatiecode: 2025-031828
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77320000 Onderhouden van sportvelden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Specialistisch onderhoud sportvelden
Interne identificatiecode: 1