264139-2025 - Mededinging
België – Kantoorbenodigdheden – Raamovereenkomst voor de levering van kantoormateriaal
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van kantoormateriaal
Beschrijving: HospiLim wenst een opdracht voor de levering van kantoormateriaal af te sluiten.
Interne identificatiecode: 2025-HospiLim-301
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30192000 Kantoorbenodigdheden
Aanvullende classificatie (cpv): 30197630 Drukpapier, 30197643 Fotokopieerpapier, 30199000 Kantoorbenodigdheden van papier en andere artikelen, 30197000 Kleine kantooruitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025-HospiLim-301 - 1
Beschrijving: Kantoormateriaal
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 30191000 Kantooruitrusting, uitgez. meubilair
Aanvullende classificatie (cpv): 30192000 Kantoorbenodigdheden, 30199000 Kantoorbenodigdheden van papier en andere artikelen, 30191100 Archiefuitrusting, 30197000 Kleine kantooruitrusting, 30193000 Organisers en toebehoren
Perceel: LOT-0002
Titel: 2025-HospiLim-301 - 2
Interne identificatiecode: 2
Aanvullende classificatie (cpv): 30197630 Drukpapier, 30197643 Fotokopieerpapier