264142-2018 - ResultaatNederland-Maastricht: Financiële en verzekeringsdiensten
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Verstrekken van stimuleringsleningen in het kader van de Verordening Stimuleringslening Duurzaam Thuis
Referentienummer: 94966
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
66000000 Financiële en verzekeringsdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Op basis van artikel 2.32 lid 1 sub b 2o en lid 3 Aanbestedingswet 2012 (gewijzigd per 01.07.2016) verlengt de Provincie Limburg de overeenkomst met Stichting Volkshuisvesting Nederlandse Gemeenten voor de periode 2018-2023 voor het verstrekken van stimuleringsleningen in het kader van de Verordening Stimuleringslening Duurzaam Thuis.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Op basis van artikel 2.32 lid 1 sub b 2o en lid 3 Aanbestedingswet 2012 (gewijzigd per 01.07.2016) verlengt de Provincie Limburg de overeenkomst met Stichting Volkshuisvesting Nederlandse Gemeenten (hierna: SVn) voor de periode 2018-2023 voor het verstrekken van stimuleringsleningen in het kader van de Verordening Stimuleringslening Duurzaam Thuis.