2. Procedure
Procedure
Titel: Strategische Afstemming Sociaal Domein 2026
Beschrijving: De directie inclusieve samenleving heeft al 10 jaar in voorbereiding op de bestuurlijke afstemming in de commissies Zorg Jeugd en Onderwijs (ZJO) en Participatie Schuldhulpverlening en Integratie (PSI) een ambtelijke afstemming georganiseerd in het Strategisch afstemmingsoverleg. We werken langs de drie kernopgaven van de propositie De Winst van het sociaal domein in drie verschillende netwerkoverleggen: bestaanszekerheid, gezond leven en Jeugd & kansengelijkheid. De VNG heeft momenteel de organisatie van deze strategische afstemming uitbesteed. Het huidige contract verloopt en we besteden dit opnieuw aan. De scope van de opdracht bestaat uit het organiseren en begeleiden van de drie strategische afstemmingsoverleggen. Hiervoor zoekt de VNG één partij die een voorzitter voor de drie overleggen levert en de secretariële ondersteuning organiseert waaronder de volgende werkzaamheden vallen: plannen, agendastukken verzamelen en versturen en notuleren.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79400000 Adviezen inzake bedrijfsvoering en management, en aanverwante diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79410000 Advies inzake bedrijfsvoering en management, 79900000 Diverse zakelijke en andere diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000