See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: OPENBARE PROCEDURE VOOR WETENSCHAPPELIJKE SAMENWERKING IN HET KADER VAN DE PROCEDURES VAN DE EUROPESE UNIE 2026-2029 VOOR REKENING VAN HET FAGG
Beschrijving: Perceel 1& perceel 2 : Een Belgische vertegenwoordiging in de Scientific Advice Working Party (SAWP) van het Comité voor geneesmiddelen voor menselijk gebruik (CHMP) van het Europees Geneesmiddelenbureau (EMA).
Interne identificatiecode: 2025-ema-sawp
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85120000 Medische praktijk en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2025-ema-sawp - 1
Beschrijving: Perceel 1: Een Belgische vertegenwoordiging in de Scientific Advice Working Party (SAWP) van het Comité voor geneesmiddelen voor menselijk gebruik (CHMP) van het Europees Geneesmiddelenbureau (EMA).
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: 2025-ema-sawp - 2
Beschrijving: Perceel 2: Een Belgische vertegenwoordiging in de Scientific Advice Working Party (SAWP) van het Comité voor geneesmiddelen voor menselijk gebruik (CHMP) van het Europees Geneesmiddelenbureau (EMA).
Interne identificatiecode: 2