26450-2024 - Mededinging
Nederland – Adviesdiensten inzake milieuproblematiek – Ketenregie bij Ketendoorbraakproject Circulair Textiel
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Ketenregie bij Ketendoorbraakproject Circulair Textiel
Beschrijving: Het ketendoorbraakproject “Circulair Textiel” richt zich op textiel, een productgroep met grote uitdagingen op het gebied van de transitie naar een circulaire economie. Met het Besluit Uitgebreide Producenten Verantwoordelijkheid (UPV) Textiel, welke per 1 juli 2023 wettelijk verplicht is, zijn de eerste belangrijke stappen op weg naar een circulaire textielketen gezet. Onderhavig project bouwt hierop voort. Om na 2030 de volgende stappen te kunnen zetten in een verdere versnelling van de circulaire textiel transitie richting 2040 en nu al een beweging in die richting tot stand te brengen is een gezamenlijke inspanning nodig van een coalitie van welwillende partijen (waaronder innovatieve textielbedrijven, inzamelaars, verwerkers, kringloopwinkels en repaircafés). Het VersnellingshuisCE biedt met dit project meerjarige ondersteuning aan deze partijen in de vorm van ketenregie. De start van de ketenregie staat gepland voor mei 2024. -
Interne identificatiecode: 202311192
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90713000 Adviesdiensten inzake milieuproblematiek
Aanvullende classificatie (cpv): 39500000 Textielwaren
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Ketenregie bij Ketendoorbraakproject CirculaireTextiel
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging van de opdracht.