264525-2025 - Resultaat
België – Drukkerij- en aanverwante diensten – Opmaak, bedrukking en levering Stadsmagazine met inserts, UiTmagazine en personeelsblad 2025-2028
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Opmaak, bedrukking en levering Stadsmagazine met inserts, UiTmagazine en personeelsblad 2025-2028
Beschrijving: Stad Lommel organiseert een prijsvraag voor de opmaak, het drukken en leveren van de volgende drukwerken: A. Stadsmagazine: een magazine dat in alle Lommelse brievenbussen valt aan het begin van de maand. Het magazine verschijnt maandelijks (behalve in augustus) op 17.000 exemplaren en wordt huis aan huis bedeeld in Lommel. B. Inserts: tijdens het jaar komt er een insert van de huwelijksjubilarissen (2 à 3 maal per jaar). Deze worden meegeniet in het Stadsmagazine bedeeld. C. Vrienden van Vic (personeelsblad): 3-maal per jaar wordt het personeelsblad voor medewerkers en personeelsleden van Lommel gepubliceerd. D. UiTmagazine: 2-maal per jaar (juni en december) wordt een UIT in Lommel magazine uitgegeven met info over activiteiten in Lommel op 17.000 exemplaren en wordt huis aan huis bedeeld in Lommel. Daarnaast worden er extra exemplaren gedrukt om te verspreiden onder horecazaken en publieke ruimtes. In totaal gaat het over 22.000 exemplaren.
Interne identificatiecode: PPP04A-2900/5145/2024026
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79800000 Drukkerij- en aanverwante diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Opmaak, bedrukking en verdeling Stadsmagazine
Beschrijving: Opmaak, bedrukking en verdeling Stadsmagazine
Interne identificatiecode: 2024026_1
Opties:
Beschrijving van de opties: Vereiste opties (.)
Perceel: LOT-0002
Titel: Opmaak, bedrukking en levering Vrienden van Vic (personeelsblad)
Beschrijving: Opmaak, bedrukking en levering Vrienden van Vic (personeelsblad)
Interne identificatiecode: 2024026_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Opmaak, bedrukking en verdeling UiTmagazine
Beschrijving: Opmaak, bedrukking en verdeling UiTmagazine
Interne identificatiecode: 2024026_3