2. Procedure
Procedure
Titel: Nb (Niobium) supergeleidend shield
Beschrijving: design/productie/kwalificatie van een Nb (Niobium) supergeleidend shield 250.000
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 33120000 Opnamesystemen en onderzoekinstrumenten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: design/productie/kwalificatie van een Nb (Niobium) supergeleidend shield
Beschrijving: CERN heeft expertise op technische specificaties van ruw Nb en -legeringen; in-huis inspectie (NDT ultrasound en X-ray) van deze materialen; expertise op gebied van verspanen van bulk Nb en -legeringen, in het licht van supergeleidende applicaties; tooling voor boren/frezen van speciale features; expertise en instrumentatie voor evaluatie van eindproduct (non-destructief: visuele ruwheidsmeting; X-ray 3D tomografie; 3D laser scanning metrologie – destructief: micro-hardheid checks); expertise en instrumentatie voor vibratie eigenmode evaluatie van het eindproduct; expertise en instrumentatie voor oppervlaktebehandelingen, compatible met SRON’s cleanliness eisen (UHV en cleanroom) 250.000
Interne identificatiecode: 1