264714-2026 - Resultaat
Nederland – Loonadministratiediensten – Personeels- en salarisadministratie systeem
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Personeels- en salarisadministratie systeem
Beschrijving: Het College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Dongen, hierna te noemen aanbestedende dienst, of opdrachtgever, is voornemens de opdracht voor de Personeels- en salarisadministratie aan te besteden. De dienstverlener wordt hierna aangeduid als (potentiële) inschrijver of opdrachtnemer. 1
Interne identificatiecode: K010421
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79211110 Loonadministratiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie beschrijvend document Zie beschrijvend document.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 januari 2025. De overeenkomst heeft een vaste looptijd van vier jaar. De vaste looptijd van de overeenkomst eindigt van rechtswege op 31-12-2028.