264814-2025 - Resultaat
Nederland – Zijladers – Levering van reinigingsvoertuigen (zijladers en een smalspoor achterlader)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van reinigingsvoertuigen (zijladers en een smalspoor achterlader)
Beschrijving: Opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van de volgende producten: - Een smalspoor achterlader voorzien van een onderhoudscontract - Een zijlader incl. afzetcontainer voorzien van een onderhoudscontract
Interne identificatiecode: T127764
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 42418930 Zijladers
Aanvullende classificatie (cpv): 50100000 Reparatie, onderhoud en aanverwante diensten voor voertuigen en aanverwante uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Afval inzamelopbouw voorzien van achterlader en een 4x2 chassis
Beschrijving: Een afval inzamelopbouw voorzien van een achterlader, conform beschrijving in het bestek. Een 4x2 chassis, conform beschrijving in het bestek.
Interne identificatiecode: T127764-1
Perceel: LOT-0002
Titel: Afval inzamelopbouw voorzien van zijbeladingsysteem en 6x2 chassis
Beschrijving: Een afval inzamelopbouw voorzien van een zijbeladingsysteem, conform beschrijving in het bestek. Een 6x2 chassis, conform beschrijving in het bestek.
Interne identificatiecode: T127764-2