264902-2024 - Mededinging
Nederland – Bouwen van een warmteoverdrachtstation – Uitkoppeling en Opwek ten behoeve van de Slim Warmtenet Zandweerd
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Uitkoppeling en Opwek ten behoeve van de Slim Warmtenet Zandweerd
Beschrijving: Realiseren en onderhouden uitkoppeling en opwek ten behoeve van het Slim Warmtenet Zandweerd Zoals beschreven
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45232142 Bouwen van een warmteoverdrachtstation
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Opdracht als omschreven
Beschrijving: Realisatie en onderhoud uitkoppeling en opwek ten behoeve van het Slim Warmtenet Zandweerd Opdracht als omschreven
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: zoals beschreven in de aanbestedingsdocumenten