2. Procedure
Procedure
Titel: Aanvullende capaciteit opvang amv Zevenheuvelenweg 54 Berg en Dal
Beschrijving: Het bieden van 60 opvangplekken ten behoeve van aanvullende capaciteit opvang amv op de locatie Zevenheuvelenweg 54 te Berg en Dal. Het bieden van 60 opvangplekken ten behoeve van aanvullende capaciteit opvang amv.
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 85311000 Maatschappelijke dienstverlening waarbij onderdak wordt verschaft
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Aanvullende capaciteit opvang amv Zevenheuvelenweg 54 Berg en Dal.
Beschrijving: Het bieden van 60 opvangplekken ten behoeve van aanvullende capaciteit opvang amv op de locatie Zevenheuvelenweg 54 te Berg en Dal. Het bieden van 60 opvangplekken opvang amv.
Interne identificatiecode: 1