265250-2026 - Resultaat
België – Installeren van signalisatie-uitrusting – AWV/VW/2025/2_Leveren, opstellen, onderhouden en aanpassen van apparatuur voor beïnvloeding openbaar vervoer voor installaties met verkeerslichten in Vlaanderen
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: AWV/VW/2025/2_Leveren, opstellen, onderhouden en aanpassen van apparatuur voor beïnvloeding openbaar vervoer voor installaties met verkeerslichten in Vlaanderen
Beschrijving: Deze opdracht heeft als voorwerp de levering, plaatsing, het onderhouden en het aanpassen van apparatuur voor selectieve beïnvloeding van verkeerslichten in Vlaanderen.
Interne identificatiecode: AWV/VW/2025/2
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45316200 Installeren van signalisatie-uitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: AWV/VW/2025/2 - 1_Leveren, opstellen, onderhouden en aanpassen van apparatuur voor beïnvloeding openbaar vervoer voor installaties met verkeerslichten in Vlaanderen
Interne identificatiecode: 1