265299-2025 - Mededinging
Nederland – Dienstverlening door ingenieurs – Advies- en ingenieursbureaus Gebiedsgerichte Aanpak Grenscorridor
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Advies- en ingenieursbureaus Gebiedsgerichte Aanpak Grenscorridor
Beschrijving: Het waterschap wenst een raamovereenkomst te sluiten met 5 advies- en ingenieursbureaus. De te contracteren bureaus moeten bestaande gebiedsteams in staat stellen om uiterlijk eind 2027 in ieder geval voor 6 van de 10 deelgebieden binnen de Grenscorridor, een dynamisch grensoverschrijdend gebied met grote maatschappelijke, ecologische en economische opgaven, een gebiedsvisie op te leveren inclusief ruimtelijke verankering. De drie bureaus die als eerste worden gekozen, worden elk gekoppeld aan één gebiedsteam en twee deelgebieden. Twee 'secundaire bureaus' staan paraat om indien nodig in te stappen bij nieuwe deelgebieden of vervanging van een uitgevallen primair bureau. Zie voor meer informatie de aanbestedingsstukken. Alle ondernemers die aan de eisen voldoen worden uitgenodigd een inschrijving in te dienen. Dat kan zelfstandig, als samenwerkingsverband en/of door een beroep te doen op derden en/of onderaannemers. De verwachte omvang van de nadere opdrachten onder de raamovereenkomst voor specifiek de 6 prioritaire deelgebieden gezamenlijk bedraagt € 2.000.000 - € 4.000.000 exclusief btw. Dit is nadrukkelijk een grofmazige raming gelet op de aard van het programma en de fase waarin dat zich bevindt. Er is sprake van veel onzekerheden. Ook is het mogelijk dat het aantal deelgebieden gedurende de looptijd van de raamovereenkomsten wordt uitgebreid met de 4 resterende deelgebieden en/of de “gele contour”. De totale waarde van de raamovereenkomsten gezamenlijk, over de gehele looptijd en alle bureaus wordt gemaximeerd op € 8.000.000 exclusief btw op basis van prijspeil KW4 2024. De hierboven genoemde omvang is slechts bedoeld als indicatie. Bureaus kunnen hier op geen enkele wijze rechten aan ontlenen. Waterschap De Dommel heeft geen afnameverplichting en geeft geen omzetgarantie. Alle genoemde bedragen zijn exclusief btw.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71300000 Dienstverlening door ingenieurs
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Advies-en ingenieursbureaus Gebiedsgerichte Aanpak Grenscorridor
Interne identificatiecode: 1