265891-2024 - Mededinging
België – Diensten voor hotel, restaurant en detailhandel – CONCESSIE HORECAZAAK IN BRUSK
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: CONCESSIE HORECAZAAK IN BRUSK
Beschrijving: De Stad geeft in concessie een horecagelegenheid gelegen te Dijver 12B, 8000 Brugge zoals op het bijgevoegde overzichtsplan aangeduid (Bijlage 1). Dit geheel wordt verder ook het “Pand” genoemd. De concessie wordt verleend met het expliciete doel de kwalitatieve en duurzame uitbating van een horecazaak binnen de museumsite BRUSK.
Interne identificatiecode: BRUGGE-2024-008-SVC
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 55000000 Diensten voor hotel, restaurant en detailhandel
Aanvullende classificatie (cpv): 55510000 Kantinediensten, 55330000 Cafetariadiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: Perceel 1