2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoudscontract groen Stede Broec en Drechterland
Beschrijving: De opdracht bestaat in hoofdzaak uit de volgende werkzaamheden: - Onderhoud bomen; - Onderhoud beplanting; - Bijkomende algemene werkzaamheden. Voor meer informatie over de opdracht verwijzen wij u naar het bestek, inclusief tekeningen en bijlagen, die zijn toegevoegd aan de aanbestedingdocumenten. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: -
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De procedure betreft een Europees openbare aanbesteding op basis van het gunningscriterium laagste prijs.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Stede Broec perceel 1 - noord
Beschrijving: Betreft de onderhoudswerkzaamheden voor groenvoorzieningen in Stede Broec Noord. De scheidingslijn tussen percelen noord en zuid in Stede Broec is de spoorlijn. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Voor alle 4 de percelen geldt dat er twee verlengingsopties zijn van twee jaar.
Perceel: LOT-0002
Titel: Stede Broec perceel 2 - zuid
Beschrijving: Betreft de onderhoudswerkzaamheden voor groenvoorzieningen in Stede Broec Zuid. De scheidingslijn tussen percelen noord en zuid in Stede Broec is de spoorlijn. Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Drechterland perceel 1 - noord
Beschrijving: Betreft de onderhoudswerkzaamheden voor groenvoorzieningen in Drechterland Noord. De scheidingslijn tussen percelen noord en zuid in Drechterland is de provinciale weg (N 307). Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 3
Perceel: LOT-0004
Titel: Drechterland perceel 2 - zuid
Beschrijving: Betreft de onderhoudswerkzaamheden voor groenvoorzieningen in Drechterland Zuid. De scheidingslijn tussen percelen noord en zuid in Drechterland is de provinciale weg (N 307). Zie aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 4