See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Onderhoud van beplanting en verhardingen
Beschrijving: Onderhoud van beplanting en verhardingen in openbare gebieden.
Interne identificatiecode: PPP068-1225/5048/LUMMEN-2024/10/03
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: LUMMEN-2024/10/03_1