2. Procedure
Procedure
Titel: Qantum Computers rekentijd
Beschrijving: Het Quantum Platform, is de IaaS van leverancier voor de afname van Compute tijd van leveranciers supergeleidende Quantum Processing Units (QPUs). TNO zoekt specifiek naar een premium plan omdat deze ook toegang geeft naar experimentele QPUs. Deze zijn uniek in de volgende aspecten; • De experimentele supergeleidende QPUs Condor (1121 qb) en Osprey (433 qb), zijn de grootste op de market, met een factor 10 verschil met de opvolgende supergeleidende QPU de Rigetti Ankaa-2 (84 qb) • Ook de niet-experimentele QPU ‘Heron’ (133 qb) is groter dan de alternatieven in de markt. Per jaar
Type procedure: Onderhandelingsprocedure zonder voorafgaande oproep tot mededinging
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72800000 Computeraudit- en testdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Quantum Platform
Beschrijving: Quantum Platform Per jaar
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 72500000 Informaticadiensten