See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Notarisdienstverlening ((vestigen recht van opstal (voor het leidingnetwerk) en aanverwante zaken))
Beschrijving: Zie titel en leidraad.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79110000 Juridisch advies en juridische vertegenwoordiging
Aanvullende classificatie (cpv): 79130000 Juridische documentatie en certificering, 79140000 Juridische adviezen en informatie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000