Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Exploitatie Sportcentrum De Gelenberg
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 92610000 Exploitatie van sportaccommodatie
II.1.4.
Korte beschrijving
Europese aanbesteding van de uitgifte van een concessieopdracht voor diensten met betrekking tot het beheer en de exploitatie van sportcentrum De Gelenberg.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Deze concessieovereenkomst is verdeeld in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding