267074-2023 - ResultaatNederland-'s-Gravenhage: Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Raamovereenkomst voor de inhuur van communicatieadviseurs
Referentienummer: DOS-2021-0006495
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
II.1.4.
Korte beschrijving
De provincie Zuid-Holland is voornemens een raamovereenkomst met maximaal 3 ondernemers af te sluiten voor de inhuur van communicatieadviseurs
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding