267121-2025 - Resultaat
België – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – Medewerkersplanning
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Medewerkersplanning
Beschrijving: Voor de diensten Stadstoezicht, Bibliotheken en Musea is stad Antwerpen op zoek naar een planningstool die alle medewerkers kan ondersteunen bij het beheer van hun planning, zowel op kantoor als op het terrein, met een digitale planningssuite. In dit document zullen we naar deze suite refereren als “MW planning”.
Interne identificatiecode: DP-A-C00203_1
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: DP-A-C00203_1 - 1
Interne identificatiecode: 1