267331-2024 - Resultaat
België – Reparatie- en onderhoudsdiensten voor beveiligingsuitrusting – BOZ-SECURITY-2024
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Werken - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: BOZ-SECURITY-2024
Beschrijving: Raamovereenkomst met het oog op het preventief, conditioneel en correctief onderhoud, het beheer, de actualisatie, de vernieuwing en de uitbreiding van de veiligheids- en beveiligingsinfrastructuur van het Paleis voor Schone Kunsten.
Interne identificatiecode: BOZ-SECURITY-2024
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 50610000 Reparatie- en onderhoudsdiensten voor beveiligingsuitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 35000000 Uitrusting voor veiligheid, brandweer, politie en leger
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: BOZ-SECURITY-2024 - 1
Beschrijving: Raamovereenkomst met het oog op het preventief, conditioneel en correctief onderhoud, het beheer, de actualisatie, de vernieuwing en de uitbreiding van de veiligheids- en beveiligingsinfrastructuur van het Paleis voor Schone Kunsten
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 35100000 Nood- en veiligheidsuitrusting