2. Procedure
Procedure
Titel: Onkruidbeheersing op verhardingen
Beschrijving: • Onkruidbeheersing op halfopen verharding (klinkers, tegels en goten); • Onkruidbeheersing op open verhardingen (grind, houtsnipperondergronden); • Het treffen van (tijdelijke) eventueel noodzakelijke verkeersmaatregelen, als onderdeel van onkruidbeheersing op verharding. Onkruidbeheersing op verhardingen binnen de gemeente Kapelle.
Interne identificatiecode: K010483
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst wordt aangegaan voor vier jaar, zijnde 23 maart 2026 t/m 31 december 2029, met optie tot twee keer, twee jaar te verlengen, zijnde jaar 2030 - 2031 en 2032 - 2033.