267592-2024 - Resultaat
Nederland – Reclame- en marketingdiensten – EA Marketingstrategie en Mediastrategie en hieraan gerelateerde diensten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: EA Marketingstrategie en Mediastrategie en hieraan gerelateerde diensten
Beschrijving: De KB wenst Raamovereenkomst(en) af te sluiten ten behoeve van de marketingactiviteiten. Zie hoofdstuk 1 en 2 van het Beschrijvend Document voor nadere informatie. Deze opdracht is verdeeld in twee percelen: Perceel 1 Marketing- en campagnestrategie circa € 300.000 tot € 500.000 (exclusief btw) per jaar. Perceel 2 Mediastrategie - inkoop en -planning circa € 1.000.000 tot €2.000.000 (exclusief btw) per jaar. Zie paragraaf 2.4 van het Beschrijvend Document.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79340000 Reclame- en marketingdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1. Marketing- en campagnestrategie
Beschrijving: Zie hoofstuk 2 van het Beschrijvend Document. Circa € 300.000 tot € 500.000 (exclusief btw) per jaar.
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 79342000 Marketingdiensten
Opties:
Beschrijving van de opties: Zie paragraaf 2.7 van het Beschrijvend Document.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2. Mediastrategie, -inkoop en -planning
Beschrijving: Zie hoofstuk 2 van het Beschrijvend Document. Circa € 1.000.000 tot €2.000.000 (exclusief btw) per jaar.
Interne identificatiecode: 2
Belangrijkste classificatie (cpv): 79341000 Reclamediensten