het opleiden van 150 kandidaten voor die gaan werken in beroepen ten behoeve van de energietransitie. Het betreft functies als zonnepanelen- of parkeersystemen installateur, laadpalen- of ‘slimme meter-plaatser’ of isolatiemedewerker
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: ja