26774-2025 - Resultaat
Nederland – Accommodatiebeheerdiensten – Beheer gebouwen Centrale Vastgoedorganisatie
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Beheer gebouwen Centrale Vastgoedorganisatie
Beschrijving: Vanuit de Centrale Vastgoedorganisatie (CVDH) wordt het beheer georganiseerd van al het vastgoed van de Gemeente Den Haag. Zo ook het beheer van de bedrijfsverzamelgebouwen. Aangezien dit intensieve beheercomplexen zijn met diverse huurders, mutaties en administratieve zaken is locatiemanagement een vereiste. De Gemeente Den Haag is op zoek naar een volwaardig dienstverlenende organisatie die Opdrachtgever en de huurders ontzorgt in het beheer van de locaties Caballero Fabriek en HSD Campus. De Opdracht is onderverdeeld in 2 percelen: perceel 1. Locatie Caballero Fabriek; perceel 2. Locatie HSD Campus.
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 98341100 Accommodatiebeheerdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 70332200 Beheer van onroerend goed voor commerciële doeleinden, 79992000 Receptiediensten, 79993000 Gebouwen- en faciliteitenbeheer
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Locatie Caballero Fabriek
Beschrijving: De Ondernemer is verantwoordelijk voor het totale beheer van de Caballero Fabriek en zet hiervoor een beheerteam in (voor locatiebeheer en community management).
Interne identificatiecode: DSO-24.106
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Locatie The Hague Security Delta (HSD Campus)
Beschrijving: De Ondernemer is verantwoordelijk voor het totale beheer van de HSD Campus en zet hiervoor een beheerteam in (voor locatiebeheer, community management en receptiedienst).