Soort aanbestedende dienst Ander type: Intercommunale
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Aankoop van glasbollen
Referentienummer: OO 2018-TD-05
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 44613800 Containers voor afvalmateriaal
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Het betreft de levering van in totaal 300 stuks glasbollen voor de inzameling van huishoudelijk holglas. De verdeling tussen het aantal te leveren groene en witte glasbollen wordt per levering aangegeven door de opdrachtgever.
De glasbollen moeten geschikt zijn voor bovengrondse opstelling op openbare plaatsen.
De leveringen zullen gebeuren op afroep over een periode van maximaal 3 jaar.
Kostencriterium - Naam: Prijzen van wisselstukken. / Weging: 10