Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Outcome meten Jeugdhulp regio Haaglanden
Referentienummer: n.v.t.
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
Deze aanbesteding heeft tot doel een infrastructuur in te kopen en door te ontwikkelen waarmee jeugdhulpaanbieders en gemeenten op basis van data over outcome indicatoren de kwaliteit van de jeugdhulp kunnen verbeteren.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 48000000 Software en informatiesystemen