268085-2024 - Mededinging
Nederland – Ziektekostenverzekeringen – Bedrijfszorg & Collectieve Zorgverzekering
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Bedrijfszorg & Collectieve Zorgverzekering
Beschrijving: Gemeente Den Haag start hierbij een inkooptraject in de vorm van een Europese aanbesteding voor Bedrijfszorg en de Collectieve Zorgverzekering ten behoeve van de gehele gemeente Den Haag. Het gaat om het inkopen van Bedrijfszorg (bedrijfszorg is o.a. fysio, psycholoog, stoelmassage, hulp bij verslaving, workshops, etc..) voor de gehele gemeente, exclusief arbeidsgeneeskundige advisering. En het in de markt zetten van de collectieve zorgverzekering voor (gepensioneerde) ambtenaren (inclusief hun partners en kinderen).
Interne identificatiecode: 221909103
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66512200 Ziektekostenverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000