Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Levering, implementatie en beheer ICT-hardware-infrastructuur als een dienst
Referentienummer: BL/NV/2022-09
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
II.1.4.
Korte beschrijving
Gemeente Berkelland is op zoek naar een Opdrachtnemer die ICT-hardware-infrastructuur als een dienst (geheel van werkzaamheden, zoals beschreven in de scope van de opdracht, die ten behoeve van Aanbestedende dienst op het gebied van de informatie- en communicatietechnologie (ICT) verricht worden) kan leveren, implementeren en beheren, in de (eigen) datacenters van Opdrachtnemer.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 72263000 Software-implementatiediensten, 72700000 Computernetwerkdiensten, 48000000 Software en informatiesystemen
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Gemeente Berkelland en de diensten waarvoor de gemeente de ICT verzorgd. Zie verder selectieleidraad.
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen