See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: EA Onderwijs leermiddelenpakket Stichting voor Christelijk Nationaal Schoolonderwijs Ede e.o. (CNS Ede) i.s.m Contractables
Beschrijving: Leermiddelen
Interne identificatiecode: T128552
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 39162100 Leermiddelen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000