2. Procedure
Procedure
Titel: Waterstandmeting voor Oppervlaktewater
Beschrijving: HDSR wil een langdurige samenwerking aangaan met een opdrachtnemer die Data-as-a-Service kan leveren ten aanzien van plausibele oppervlaktewatermetingen. Hierbij wordt de opdrachtnemer primair verantwoordelijk voor het aanleveren van de data die HDSR nodig heeft voor het beheersen van zijn primaire proces. De opdrachtnemer wordt gevraagd (moderne) meetapparatuur te leveren voor een aantal vaste locaties en meerdere parameters in vastgestelde frequenties te leveren. De opdracht betreft in totaal 50 meetpunten met verschillende verzendfrequenties, nauwkeurigheden, meetbereiken, dataleveringsmethoden en meetmethodes.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: De openbare procedure bestaat uit één fase.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 71700000 Meet- en controlediensten
Aanvullende classificatie (cpv): 38422000 Peilmetingstoestellen, 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: HDSR wil een langdurige samenwerking aangaan met een opdrachtnemer die Data-as-a-Service kan leveren ten aanzien van plausibele oppervlaktewatermetingen. Hierbij wordt de opdrachtnemer primair verantwoordelijk voor het aanleveren van de data die HDSR nodig heeft voor het beheersen van zijn primaire proces. Binnen de scope van deze aanbesteding behoort: Het leveren van waterstandmetingen voor oppervlaktewater als Data-as-a-Service; het beheren en onderhouden van waterstandmetingen voor oppervlaktewater; het flexibel op- of afschalen van meetpunten en het op verzoek binnen 24 uur plaatsen van extra spoedmeetpunten, bijvoorbeeld bij crisis of hoogwater. Voor meer informatie, raadpleeg het Aanbestedingsdocument.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Opties:
Beschrijving van de opties: -