Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Europese niet-openbare aanbesteding ISK Ter Apel - architect en constructeur
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 71222000 Diensten door architectenbureaus voor buitenvoorzieningen
II.1.4.
Korte beschrijving
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding