269365-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Samen Plannen en Roosteren
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Samen Plannen en Roosteren
Beschrijving: De opdracht betreft de inhuur van onderwijslogistiek experts op het gebied van plannen en roosteren met Xedule t.b.v. het project Samen Plannen en Roosteren. Inhuur van onderwijslogistiek experts voor het project Samen Plannen en Roosteren dat geheel Fontys betreft.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Zie omschrijving opdracht Zie omschrijving opdracht
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsopties