269448-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Inhuur Personeel
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur Personeel
Beschrijving: De Opdracht betreft het ter beschikking stellen van onderwijzend personeel voor Stichting Nije Gaast (perceel 1) en verzorgen van payrolldienstverlening (perceel 2) voor de locaties zoals genoemd in de aanbestedingsleidraad. Zie aanbestedingsdocumenten
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Inhuur Onderwijzend personeel
Beschrijving: De opdracht betreft het ter beschikking stellen van onderwijzend personeel voor Stichting Nije Gaast. Op het moment dat Stichting Nije Gaast een vacature heeft voor een tijdelijke opdracht heeft waarbij zij extern wil inhuren, zal er een mini-competitie worden uitgevoerd tussen de twee gecontracteerde Opdrachtnemers. Zij worden gevraagd om beschikbare/passende kandidaten voor de tijdelijke inhuuropdracht aan te bieden. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optiejaren: Tweemaal (2) met twaalf (12) maanden
Perceel: LOT-0002
Titel: Payrolldienstverlening
Beschrijving: Stichting Nije Gaast maakt op regelmatige basis gebruik van payrolldienstverlening. Om die reden heeft Nije Gaast de behoefte om een Raamovereenkomst te sluiten met één Opdrachtnemer die deze dienstverlening voor de Opdrachtgever gaat uitvoeren. Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 2