269560-2024 - Mededinging
Nederland – IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning – BZK-LOGIUS-EA Ontwikkeling en beheer van XBRL dienstverlening
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: BZK-LOGIUS-EA Ontwikkeling en beheer van XBRL dienstverlening
Beschrijving: Deze Opdracht is bedoeld om te voorzien in de gewenste effectieve en efficiënte diensten voor taxonomie ontwikkeling, het beheer van ontwikkelde en reeds bestaande taxonomieën en het beschikbaar stellen van XBRL experts op aanvraag van Opdrachtgever.
Interne identificatiecode: 201865002.084.016
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: zie Beschrijvend document
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 48516000 Uitwisselingssoftware
5. Perceel
Perceel: LOT-0000