2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren en planten bomen en diverse groenwerkzaamheden 2024-2025
Beschrijving: Werkzaamheden zijn: - Ter beschikking te stellen personeel; - Ter beschikking te stellen materieel; - Maatregelen t.b.v. bescherming kabels en leidingen; - Treffen van verkeersmaatregelen; - Rooi- en opruimwerkzaamheden; - Maken van plantplaatsen; - Planten van bomen en beplanting; - Leveren van plantmateriaal. De raamovereenkomsten kennen geen afnameverplichting; het staat de gemeente Goes dan ook vrij om zonder nadere toelichting een of meer diensten en/of werken niet of in mindere mate dan geraamd af te nemen. De plafondbedragen voor de raamovereenkomsten zijn gesteld op: - Perceel 1 € 450.000,-- excl. BTW - Perceel 2 € 600.000,-- excl. BTW - Perceel 3 € 750.000,-- excl. BTW
Interne identificatiecode: Z24.186671
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 03450000 Boomkwekerijproducten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Goes Centrum en Zuid-Oost
Beschrijving: Perceel 1 Goes Centrum en Zuid-Oost bestaat uit de volgende wijken: Centrum; Oost, Kloetinge, Zuid, Oostmolenpark. Deze raamovereenkomst kent geen afnameverplichting; het staat de gemeente Goes dan ook vrij om zonder nadere toelichting een of meer diensten en/of werken niet of in mindere mate dan geraamd af te nemen. Het plafondbedrag voor deze raamovereenkomst is gesteld op: € 450.000,-- excl. BTW
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Goes Noord-Oost
Beschrijving: Perceel 2 Goes Noord-Oost bestaande uit de volgende wijken: Goese Polder, Havenindustrieterrein, Noordhoek, Mannee, Goese Meer en Kattendijke. Deze raamovereenkomst kent geen afnameverplichting; het staat de gemeente Goes dan ook vrij om zonder nadere toelichting een of meer diensten en/of werken niet of in mindere mate dan geraamd af te nemen. Het plafondbedrag voor deze raamovereenkomst is gesteld op: € 600.000,-- excl. BTW
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Goes West en dorpen
Beschrijving: Perceel 3 Goes West en dorpen bestaande uit de volgende wijken: West, De Poel, Overzuid, ’s Heer Hendrikskinderen, ’s Heer Arendskerke, Eindewege, Wolphaartsdijk en Oud-Sabbinge. Deze raamovereenkomst kent geen afnameverplichting; het staat de gemeente Goes dan ook vrij om zonder nadere toelichting een of meer diensten en/of werken niet of in mindere mate dan geraamd af te nemen. Het plafondbedrag voor deze raamovereenkomst is gesteld op: € 750.000,-- excl. BTW
Interne identificatiecode: 3