See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Reiniging Ramen Main Campus Etterbeek en Health Campus Jette
Beschrijving: Reiniging van ramen & kaders van alle gebouwen, binnen-en buitenkant op de Main Campus (Etterbeek) en Health Campus Jette
Interne identificatiecode: PPP0NS-878/5161/VUB/2025/DI/CB/02
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911300 Wassen van ramen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Reiniging Ramen Main Campus
Beschrijving: Reiniging Ramen Main Campus
Interne identificatiecode: VUB/2025/DI/CB/02_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Reiniging Ramen Health Campus
Beschrijving: Reiniging Ramen Health Campus
Interne identificatiecode: VUB/2025/DI/CB/02_2