270063-2019 - MededingingNederland-Maassluis: Gezondheidszorg en maatschappelijk werk
Sociale en andere specifieke diensten – overheidsopdrachten
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Sociale en specifieke diensten: Inzet Wijkteam gemeente Maassluis
Referentienummer: ADV-18-05442-02
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
85000000 Gezondheidszorg en maatschappelijk werk
II.1.4.
Korte beschrijving
Gemeente Maassluis wenst met onderhavige procedure minimaal 2 opdrachtnemers te selecteren voor het leveren van diensten ten behoeve van het gemeentelijk Wijkteam. Het voorwerp van de opdracht betreft het leveren van zorg voor toegang tot maatwerkdienstverlening en specialistische hulp in de gemeente.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor meerdere percelen, maximumaantal: 2
Maximumaantal percelen dat aan één inschrijver mag worden gegund: 2
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Doelgroep Volwassenen
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
85323000 Diensten voor maatschappelijke gezondheidszorg
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
n.v.t.
Doelgroep LVB
Perceel nr.: 2
Doelgroep Jeugd
Perceel nr.: 3