See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van persoonlijke beschermingsmiddelen
Beschrijving: De opdracht heeft tot doel een raamovereenkomst voor de aankoop en het leveren van persoonlijke beschermingsmiddelen (PBM). Het betreffen volgende categorieën van PBM's: • Hoofd-, adem- en valbescherming (perceel 1) • Veiligheidsschoenen (perceel 2) • Veiligheidshandschoenen (perceel 3)
Interne identificatiecode: PPP0B3-18408/5769/B11287
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35113000 Veiligheidsuitrusting
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Hoofd-, adem- en valbescherming
Beschrijving: Hoofd-, adem- en valbescherming
Interne identificatiecode: B11287_1
Belangrijkste classificatie (cpv): 35810000 Persoonlijke uitrusting
Aanvullende classificatie (cpv): 35113000 Veiligheidsuitrusting
Perceel: LOT-0002
Titel: Veiligheidsschoenen
Beschrijving: Veiligheidsschoenen
Interne identificatiecode: B11287_2
Perceel: LOT-0003
Titel: Veiligheidshandschoenen
Beschrijving: Veiligheidshandschoenen
Interne identificatiecode: B11287_3