270407-2025 - Resultaat
België – Diensten voor het verwijderen van asbest – GROEPSAANKOOP RAAMOVEREENKOMST VOOR DIENSTEN MBT ASBESTINVENTARISATIE
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: GROEPSAANKOOP RAAMOVEREENKOMST VOOR DIENSTEN MBT ASBESTINVENTARISATIE
Beschrijving: Deze groepsaankoop heeft als voorwerp het sluiten van een raamovereenkomst met één opdrachtnemer voor een looptijd van 48 maanden voor het uitvoeren van diensten m.b.t. asbestinventarisatie
Interne identificatiecode: 2023/AR/ASBEST
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90650000 Diensten voor het verwijderen van asbest
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Asbestinventarisatie
Interne identificatiecode: 1