2. Procedure
Procedure
Titel: EA Liften en roltrappen - Stichting Saxion
Beschrijving: Zie Mercell T84779
Interne identificatiecode: 84779
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50750000 Liftonderhoud
Aanvullende classificatie (cpv): 50740000 Reparatie en onderhoud van roltrappen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000