Soort aanbestedende dienst Regionale of plaatselijke instantie
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Verwerken matrassen
Referentienummer: 2022-SB-005
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
II.1.4.
Korte beschrijving
Het innemen, uitladen en recyclen van (droge) gebruikte matrassen die zijn ingeleverd bij de drie (3) afscheidingsstations in Utrecht.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding