270827-2025 - Mededinging
Nederland – Diverse zakelijke diensten – VWS - EA Coördinatie nationale coalitie tegen eenzaamheid
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: VWS - EA Coördinatie nationale coalitie tegen eenzaamheid
Beschrijving: Het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport zoekt een dienstverlener voor de coördinatie van de Nationale Coalitie tegen eenzaamheid
Interne identificatiecode: 201865006.028.153
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79990000 Diverse zakelijke diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79952000 Diensten voor het organiseren van evenementen, 85300000 Maatschappelijke en aanverwante diensten, 85312300 Diensten voor begeleiding en adviesverlening
5. Perceel
Perceel: LOT-0000